Jump to main content

Kariéra

Jsme zavedená společnost, která se neustále vyvíjí a roste, a proto hledáme a těšíme se na nové kolegy. Máme více než dvacetileté zkušenosti v oboru zabezpečování silniční infrastruktury. Posledních deset let jsme součástí nadnárodního norského koncernu Saferoad Group. Mezi žádané vlastnosti současných a budoucích členů společnosti patří jednoznačně spolehlivost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly. Nabízíme práci v přátelském a férovém prostředí, které vám umožní poznávat nové lidi a místa po celé České republice. Za pracovní nasazení, týmovou spolupráci, odpovědnost a spolehlivost nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a další benefity.

Aktuálně hledáme nové kolegy na tyto pozice

Stavbyvedoucí

Stručný popis pozice:

  • samostatné vedení projektů
  • odpovědnost za ekonomiku projektu
  • auto, PC k dispozici
  • nadstandardní odměňování (roční průměr 50 tis. hrubého)
  • podmínky stavební VŠ nebo SŠ a 3 roky praxe ve stavebnictví
  • řidičský průkaz sk. B

Stavební dělník

  • práce na montážích svodidel a značení po celé ČR
  • očekáváme 100 % nasazení
  • tomu odpovídá mzda – průměr 40 tis. hrubého (lepší pracanti 50-60 tis. hrubého)
  • varianta práce ½ měsíce – odměna až 30 tis. hrubého (při 100 % výkonu)
  • požadavky
  • ochota pracovat
  • řidičský průkaz sk. C (min. B)

Kontakt pro zasílání životopisů

V případě, že vás nějaká z nabízených pozic zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis na
e-mail jana.kulicova@saferoad.cz  a nezapomeňte přiložit své kontaktní údaje.

Kontaktní osoba pro dotazy týkající se jednotlivých pozic

Máte-li k jakékoli pozici nějaké doplňující dotazy, kontaktujte prosím:
Robert Borovanský
Výrobní ředitel
tel.: +420 727 837 488 | e-mail: robert.borovansky@saferoad.cz